Джинси IST TIME/ Чоловічі джинси/ Джинси люкс якості/Levi's/Lee
- В наявності
- Код: DM-VS022
1 350 ₴
+380 (97) 852-81-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джинси, що дають змогу вільно пересуватися й не створюють дискомфорту під час ходьби.
Матеріал:
- якісна європейська джинсова тканина преміумкласу; - 100% бавовна.
Деталі та крій:
- виробник: Туреччина;
- посадка висока;
- дві кишені спереду та дві ззаду;
- високоякісний металевий замок фірми YKK; - пояс застібається на ґудзик, є петлі для ременя (ширина петель — 5 см);
- ззаду нашита бирка з логотипом IST TIME.
Сезон: — цілорічний.
Цвет:
- темно-синій;
Догляд:
- прання у звичайному режимі за температури не вище ніж 30 °C, без віджимання; - відбілювання заборонено; — сушити у зваженому стані, без застосування штучного сушіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Istambul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 80 см |
| Посадка | Завищена талія |
| Розміри чоловічих джинсів | 31 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип кишень | Прорізні, Накладні |
| Тип тканини | Денім |
| Колір | Синій |
| Ширина по лінії талії | 40 см |
- Ціна: 1 350 ₴




