Чоловічі джинси IST TIME/ МОМ / Темно-сині. 30 size
- В наявності
- Код: DV-VS5126-02
980 ₴
+380 (97) 852-81-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джинси (МОМ) дають змогу вільно пересуватися й не створюють дискомфорту під час ходьби.
Матеріал:
- якісна європейська джинсова тканина преміумкласу;
- 100% бавовна.
Деталі та крій:
- виробник: Туреччина;
- посадка середня;
- дві кишені спереду та дві ззаду;
- високоякісний металевий замок фірми YKK; - пояс застібається на ґудзик, є петлі для ременя (ширина петель — 5 см); - ззаду нашита бирка з логотипом IST TIME.
Сезон:
— цілорічний.
Колір: темно-синій;
Догляд:
- прання у звичайному режимі за температури не вище ніж 30 °C, без віджимання; - відбілювання заборонено; — сушити у зваженому стані, без застосування штучного сушіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Istambul |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри чоловічих джинсів | 30 |
| Обхват талії | 83 см |
| Обхват стегон | 102 см |
| Вигляд джинсів | Мом |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Денім |
| Посадка | Середня посадка |
| Тип кишень | Прорізні, Накладні |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Сезонність | Весна/осінь |
- Ціна: 980 ₴





