Джинсова рубашка/ Чоловіча джинсова рубашка/
- Під замовлення
- Код: DR- D9758/2
Відправка з 12 квітня 2026720 ₴
+380 (97) 852-81-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага. Залишився останній розмір.
Чоловіча рубашка з довгим рукавом, тонкий легкий джинс
Туреччина
МАТЕРІАЛ І СКЛАД
В міру щільна бавовна з додаванням еластану м'яка та приємна на дотик
СКЛАД
Хлопок 95%, Лайкра 5%
Сезон:
- цілорічний;
Цвет:
- брудна варка;
- прання у звичайному режимі за температури не вище ніж 30 °C, без віджимання; - відбілювання заборонено; — сушити у зваженому стані, без застосування штучного сушіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DYNAM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 48 |
| Обхват грудей | 160 см |
| Обхват талії | 102 см |
| Тип крою | Класична |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Джинс |
| Стиль | Casual |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Ширина плечей | 48 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Кишені | Верхній |
- Ціна: 720 ₴


