Куртка зимова чоловіча / remain (3057) Темний-Хакі / Середньої довжини / 46 size
- Готово до відправки
- Код: 837
3 650 ₴

Увага залишився останній розмір (S) 46
Чоловіча куртка від REMAIN - практична модель зимової куртки з простим дизайном і безліччю практичних рішень. Верхня частина куртки виготовлена з високоякісної європейської плащівки з водовідштовхувальним покриттям, що дозволяє відчувати себе комфортно навіть у дощову погоду. Силіконізований утеплювач 300 щільності забезпечує відмінну теплоізоляцію при температурах до -18°C. Прорізні кишені на водонепроникних блискавках, утеплені флісом, дозволяють зберігати особисті речі та зігрівати руки. Внутрішня потаємна кишеня - ідеальне місце для зберігання гаманця, телефону чи ключів. Регульований капюшон, фіксований резинкою-канатом, стане незамінним у вас у випадку раптової зміни погоди.
Матеріал:
* 100% поліестер
Деталі:
* прямий крій
* регульований капюшон
* температурний режим +9С - (-18С)
* силіконізований утеплювач 300 щільності
* зовнішні кишені на водонепроникній блискавці утеплені флісом
Сезон: зима
Догляд:
* рекомендовано прати виріб при температурі не вище 30°C, без віджиму
* рекомендовано сушити виріб у підвішеному стані та уникати використання штучної сушки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remain |
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Зима |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Хакі |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Довжина виробу по спинці | 87 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 53 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | S |
- Ціна: 3 650 ₴






