Кутрка чоловіча зимова / MALIDINU / Темно-синя / коротка / 46 розмір
- Готово до відправки
- Код: 858
2 600 ₴

Увага. Залишився один розмір 46 (S)
Зручна коротка куртка від відомого виробника MALIDINU чудово підійде як для демісезонного періоду, так і для зимового. Матеріал виробу надійно захищає від вологи та вітру.
матеріал:
- 100% поліестер;
- високоякісний утеплювач Тінсулейт.
Деталі та крій:
- класичний крій;
капюшон не знімається;
- якісний замок-блискавка всередині доповнений захисною планкою від вітру;
- дві кишені на блискавці з боків;
- еластичні манжети та низ;
- дві внутрішні кишені на блискавці:
-знизу регулюється шнуром із пластиковими фіксаторами;
сезон:
- єврозима від +10 до -15°C.
колір: - темно-синій;
догляд:
- прання у звичайному режимі при температурі не вище 30°C, без віджиму;
- відбілювання заборонено;
- сушити у підвішеному стані, без застосування штучного сушіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Malidinu |
| Країна виробник | Китай |
| Вид куртки | Коротка |
| Вид утеплювача | Тінсулейт |
| Довжина виробу по спинці | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 68 см |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Міжнародний розмір | S |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина виробу | 54 см |
- Ціна: 2 600 ₴



