Штани чоловічі Dividers. Коричневі. W30 size.
- Готово до відправки
350 ₴
+380 (97) 852-81-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага. Залишився останній розмір.
Штани Dividers добре повторюють форми тіла, не заважаючи руху, а класичний темний колір підійде під будь-який образ.
Матеріал:
Якісна європейська тканина преміум-класу з еластаном, що забезпечує комфорт навіть за щільної посадки; - 98% бавовна, 2% лайкра;
Сезон:
- цілорічний.
Догляд:
- прання у звичайному режимі за температури не вище 30°C, без віджиму; - відбілювання заборонено; - сушити у зваженому стані, без застосування штучного сушіння.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Divider's |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 83 см |
| Посадка | Середня посадка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 30 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип кишень | Прорізні |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон штанів | Облягаючі |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 350 ₴



