ЧОЛОВІЧІ ДЖИНСИ / ЛІТНІ, ТОНКІ. 29 SIZE.
- Немає в наявності
650 ₴
+380 (97) 852-81-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Увага залишився останній розмір W29, L34.
Джинси, що дають змогу вільно пересуватися й не створюють дискомфорту під час ходьби.
Матеріал:
- якісна європейська джинсова тканина преміумкласу;
- 100% бавовна.
Деталі та крій:
- виробник: Туреччина;
- посадка середня;
- дві кишені спереду та дві ззаду; - високоякісний металевий замок фірми YKK; - пояс застібається на ґудзик, є петлі для ременя (ширина петель — 5 см);
Сезон:
— літо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри чоловічих джинсів | 29 |
| Обхват талії | 80 см |
| Обхват стегон | 92 см |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Довжина джинсів/штанів | 34" |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Синій |
| Тип тканини | Денім |
| Посадка | Середня посадка |
| Ширина по лінії талії | 46 см |
| Тип кишень | Накладні |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Сезонність | Літо |
- Ціна: 650 ₴




