ВІТРОВКА NORWAY / ТЕМНО - СИНЯ З КАПЮШОНОМ / розмір 54-56
- Готово до відправки
- Код: AV - 50235/1
2 180 ₴
+380 (97) 852-81-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкість моделі забезпечує комфорт при повсякденному використанні. Не знімний практичний капюшон захищає від прохолодної погоди, дрібного дощу і вітру. Бічні кишені місткі, що забезпечує функціональність моделі і захищені блискавками, для надійного зберігання вмісту. Комфортна посадка забезпечується гумовою стрічкою до низу виробу. Компактність моделі дозволяє легко складатикуртку в рюкзак, сумку, або валізу для транспортування.
Особливостi:
-Зовнішні кишені захищені молніями
-Внутрішня кишеня для мобільного телефону
-Внутрішні кишені на липучці
-Еластична стрічка знизу, для зручної фіксації посадки виробу
-Не знімний комір
Склад:
Поліамід 100%
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Norway |
| Країна виробник | Китай |
| Сезон | Демісезон |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват грудей | 127 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Темно-синій |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 4 шт. |
| Матеріал підкладки | Поліамід |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Довжина виробу по спинці | 78 см |
| Довжина рукава вироба | 70 см |
| Ширина виробу | 67 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | 4XL |
- Ціна: 2 180 ₴


